NJPW Best Of Super Juniors 29 (5/15-6/3) Maçlarının Tam Programı – Wrestlezone


29. yıllık Best of Super Junior turnuvası geldi. 15 Mayıs’ta başlayıp 3 Haziran’da sona eren NJPW, AEW/ROH, GLEAT & IMPACT’tan en iyi 20 Genç Ağırsiklet, 11 Haziran’da NJPW Dominion’da IWGP Jr. Ağır Siklet Şampiyonu Taiji Ishimori ile kimin karşılaşacağını belirlemek için yarışacak.

Turnuvada yarışan 20 güreşçinin listesi şöyle:

Bir blok

  • Super Junior’ın En İyisi 28 Kazanan Hiromu Takahashi (7. BOSJ, 3x kazanan)
  • IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Şampiyonu Ryusuke Taguchi (19. BOSJ, 1x kazanan)
  • IWGP Jr. Ağır Siklet Şampiyonu Taiji Ishimori (6. BOSJ)
  • ASLA Openweight 6-Man Tag Şampiyonu SHO (5. BOSJ)
  • IMPACT X Bölümü Şampiyonu Ace Austin (BOSJ İlk Çıkışı)
  • YOH (5. BOSJ)
  • Yoshinobu Kanemaru (5. BOSJ)
  • Clark Connors (BOSJ İlk Çıkışı)
  • Alex Zayne (BOSJ İlk Çıkışı)
  • Francesco Akira (BOSJ İlk Çıkışı)

B Blok

  • IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Şampiyonu Usta Wato (3. BOSJ)
  • ROH SAF Şampiyon Wheeler Yuta (BOSJ İlk Çıkışı)
  • GLEAT G-Rex Şampiyonu EL LINDAMAN (BOSJ İlk Çıkışı)
  • El Desperado (6. BOSJ)
  • Robbie Eagles (4. BOSJ)
  • BUSHI (10. BOSJ)
  • DOUKI (4. BOSJ)
  • El Phantasmo (3. BOSJ)
  • Titan (3. BOSJ)
  • TJP (2. BOSJ)

Turnuvanın round robin formatı, bir finalist belirlenmeden önce her bir bloktaki her güreşçinin karşılaşması gerektiği anlamına gelir. Blok yarışması turun ilk yarısında ayrılır, turun arka yarısı her iki bloğun da yarıştığı 10 maçlık maratonlardan oluşur.

WrestleZone, 3 Haziran’daki finaller boyunca tam kapsama alanı sağlayacak. İşte tam program:

5/15
NJPW Super Juniors’ın En İyisi 29: 1. Gece
NJPWWorld.com’da 04:00 ET

  • Turnuva Dışı Maç: Wheeler Yuta, Yuto Nakashima, Ryohei Oiwa ve Kosei Fujita vs. Robbie Eagles, Usta Wato, Hiroyoshi Tenzan ve Kaplan Maskesi
  • Turnuva Dışı Maç: Los Ingobernables de Japon (BUSHI & Shingo Takagi) vs. Bullet Club (Dick Togo & El Phantasmo)
  • Turnuva Dışı Maç: Titan, EL LINDAMAN & Jado vs. Suzuki-gun (TAKA Michinoku, DOUKI & El Desperado)
  • Bir blok: Ace Austin, Clark Connors’a Karşı
  • Bir blok: Alex Zayne vs. Yoshinobu Kanemaru
  • Bir blok: SHO vs. Francesco Akira
  • Bir blok: Ryusuke Taguchi, Hiromu Takahashi’ye Karşı
  • Bir blok: Taiji Ishimori vs. YOH

5/17
NJPW Super Juniors’ın En İyisi 29: 2. Gece
NJPWWorld.com’da 05:30 ET

  • Turnuva Dışı Maç: YOH, Hiroyoshi Tenzan ve Yuto Nakashima vs. Clark Connors, Ryohei Oiwa ve Kosei Fujita
  • Turnuva Dışı Maç: Ace Austin ve Tiger Mask vs. Suzuki-gun (Yoshinobu Kanemaru ve TAKA Michinoku)
  • Turnuva Dışı Maç: Ryusuke Taguchi, Alex Zayne ve Jado vs. Bullet Club (Taiji Ishimori, SHO ve Dick Togo)
  • B Blok: DOUKI ve EL LINDAMAN
  • B Blok: BUSHI vs. El Phantasmo
  • B Blok: Robbie Eagles, Wheeler Yuta’ya Karşı
  • B Blok: Usta Wato vs. TJP
  • B Blok: Titan, El Desperado’ya Karşı

DEVAMI SONRAKİ SAYFADA


Kaynak : https://worldnewsera.com/sports/wwe/full-schedule-of-matches-for-njpw-best-of-super-juniors-29-5-15-6-3-wrestlezone/

Yorum yapın